Par kompāniju

Uzņēmums Rolands Moisejs ir ekskluzīvs metālapstrādes un plastmasas detaļu izgatavošanas iekārtu piegādātājs Baltijas valstīs. Kompānija piedāvā plašu klāstu ar metālasptrādes iekārtām: mehāniskai apstrādei, lokšņu apstrādei, stieples apstrādei, elektoerozijas un lāzera darba galdus. Tāpat tiek piedāvātas iekārtas plastmasas detaļu izgatavošanai – termplastautomāti un perifērija: materiāla smalcinātāji, dozētāji, žāvētāji un citas iekārtas.
 
 
Uzņēmums ir dibināts 1994. gadā. Uzkrājot vērtīgu pieredzi jaunu un lietotu metālapstrādes iekārtu tirdzniecībā, kompānija kļuva par savas nozares līderi Baltijas valstīs. Mūsu uzņēmuma darbības rezultātā ir ievērojami pieaudzis sadarbības partneru un klientu skaits. Kā apliecinājums tam ir divu pārstāvniecību atvēršana – Igaunijas galvaspilsētā – Tallinā un Lietuvas galvaspilsētā – Viļņā.
 
Galvenais birojs atrodas pašā Baltijas reģiona centrā - Rīgā.
Pateicoties modernai izstāžu zālei galvenā biroja teritorijā, katru gadu ir iespējams rīkot ikgadējās metālapstrādes un plastmasas detaļu izgatavošanas iekārtu mājas izstādes, kā arī prezentēt jaunākās tehnoloģijas metālapstrādes un plastmasas detaļu izgatavošana jomā.