Pakalpojumi


Uzņēmuma Rolands Moisejs galvenā darbības joma ir nozīmīgāko Baltijas valstu uzņēmumu apgādāšana ar augstākā līmeņa metālapstrādes un plastmasas detaļu izgatavošanas iekārtām.

Uzņēmums piedāvā saviem klientiem un sadarbības partneriem augsti kvalificēta personāla individuālo pieeju, plašu pasaules vadošo ražotāju produktu sortimentu, ātru klientam interesējošas informācijas nodrošinājumu, modernu apmācību sistēmu, kvalitatīvu un laicīgu iekārtu piegādi, kā arī turpmāku tehnisko atbalstu un iekārtu apkalpošanu visas ekspluatācijas laikā
 

 
 

 

Mēs saglabājam savas līdera pozīcijas Baltijas valstu tirgū, pastāvīgi piedāvājot klientiem labāko cenu, labākos izstrādājumus un labāko servisu.

Klientiem tiek piedāvāti:

• Konsultācijas un inženiertehniskos risinājumus.
• Līzinga kompāniju pakalpojumi iekārtu iegādei.
• Augstākā līmeņa apkalpošana, kurā ietilpst piegāde, uzstādīšana un personāla apmācība, kā arī pasūtītāja uzņēmuma tehniskais atbalsts.
• Garantijas un pēc garantijas apkalpošana, remonts visiem izstrādājumiem.
• Rezerves daļu piegāde dažāda veida iekārtām.
• Detaļas izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma.

Mūsu servisa speciālistu un tehnisko menedžeru vadībā regulāri tiek rīkoti praktisko nodarbību kursi, semināri un konsultācijas, kas ļauj mūsu klientiem dziļāk iepazīties ar metālapstrādes un plastmasas detaļu izgatavošanas procesu un būt šo jomu jaunāko tehnoloģiju lietas kursā.

Izmantojot mūsu uzņēmuma daudzgadu vērtīgo pieredzi jaunu/lietotu metālapstrādes iekārtu un plastmasas detaļu izgatavošanas iekārtu tirdzniecībā, kā arī stabilus piegādātājus, mēs piedāvājam labāko risinājumu saviem klientiem!